Modne Miejsca 2009

MODNE MIEJSCA 2009

Ekskluzywny konkurs oraz katalog wydawany od 2005 roku, poprzez który pokazujemy, że są w Polsce miejsca, które wyróżniają się pięknymi i estetycznymi  wnętrzami, z nutą nowoczesnego designu, w pełni profesjonalną obsługą i co najważniejsze, przyjemną i miłą atmosferą, która sprawia, że wracamy tam nie raz.

Modne Miejsca to przewodnik po znakomitych restauracjach i klubach, nastrojowych kawiarniach, doskonałych hotelach, miejscach rekreacji i rozrywki, a także sklepach i galeriach, które warto odwiedzić.  Nasza publikacja to zbiór cennych informacji, a zaprezentowani w niej Uczestnicy cieszą się uznaniem i popularnością. Katalog wydawany jest w polsko – angielskiej wersji językowej. Rozstrzygnięcie konkursu i rozdanie statuetek odbędzie się podczas gali „Warsaw Fashion Street”.

8 czerwca na Nowym Świecie i Krakowskim Przedmieściu w Warszawie odbyło się Warsaw Fashion Street 2009. Tematem tegorocznej V już edycji święta mody, kultury i sztuki była twórczość Fryderyka Chopina i klasyka w modzie.

Podczas gali wieczornej wręczono statuetki Modnych Miejsc oraz specjalnie wyróżnienie dla Teatru Wielkiego za wkład w rozwój kultury i sztuki, statuetkę odebrał Mariusz Treliński.

LAUREACI KONKURSU MODNE MIEJSCA 2009
W kategorii Hotele wygrał Art. Hotel (Wrocław)
W kategorii Restauracje i Kluby wygrała restauracja De Lounge (Wrocław)
W kategorii Sklepy wygrał RS2 (Warszawa)
W kategorii Salony Mody wygrał Salon Bally (Warszawa)
W kategorii Salony Urody wygrał Club & Studio Day Spa Zen (Warszawa)
W kategorii Zdrowie wygrał Wójcik Dental Clinic (Warszawa)
W kategorii Sport i relaks wygrała Perła Wellness (Warszawa)
W kategorii Auto Moto wygrał Salon Porsche Centrum Warszawa

ZAPRASZAMY DO STRONY PROJEKTU WWW.MODNEMIEJSCA.PL