Supermodels 2010

SUPER MODELS by L’Oréal Paris                                                                                                                                                                     

To program dla wszystkich dziewcząt, które marzą o światowej karierze modelki.Kandydatki, które zakwalifikowały się do programu wzięły udział w profesjonalnych sesjach fotograficznych i pokazach mody.

W programie udział wzięli eksperci i autorytety świata mody z Polski i zagranicy.W jury zasiądali: Katarzyna Sokołowska, Maciej Lisowski, James Ransom. Autorką projektu i producentem programu jest Dorota Wróblewska.Twarzą programu SUPER MODELS by L’Oreal Paris była znana modelka Anna Jagodzińska.

Zwyciężczyni programu podpisała kontrakt na 150.000 $ z jedną z najbardziej prestiżowych agencji modelek FORD i NEW AGE MODELS i wyjechała do Nowego Jorku.Zmagania dziewczyn starających się o tytuł najlepszej modelki można było oglądać w TVP 1 oraz za pośrednictwem telewizji internetowej SOPHISTI TV.

Wielki finał programu oraz ogłoszenie wyników odbyło się na WARSAW FASHION STREET 2010                                                                               Producent programu W.W. Produkcja Programów i Widowisk Telewizyjnych